Klienti

Petr Šorf – závodník týmu Amix

Petr Šorf  je klient o kterého pečuji už 3 rokem a započali jsme spolu jeho velkou zavodnickou kariéru.

Překážky jsou ony obávané věci, které spatříte, když odvrátíte pohled od svého cíle. Peťa měl cíl jasný a ani jednou nepomyslel na to, že by to nezvládl..

Peťa začal svoji kariéru výborně, první závody  Kubík classik 2 místo rok později Petr vyhrál Evropskou pohárovku GP PEPA kde se také stal  Absolutní vítěz kategorie mens Physique a tento rok skončil 4 na Evropském Diamond Cupu.

 

Po té se ho chopil jeho nynější sponzor, který patří mezi světovou špičku a tím je značka AMIX  a Petr je  čestným   a velice oblíbeným členem týmu.

Fotka uživatele Petr Šorf - IFBB Athlete.

 

Naše cesty  a plány pokračují dále. Jsem na Peťu velice hrdý a doufám, že to dotáhneme hodně daleko

 

 

 Petrům 10 tydenní program na závody  GP PePa

 

Zde můžete vidět celou Petrovu cestu za svým velkým vítězstvím ve videu učinkuje další můj závodník Dalibor Pudich ( doporučuji pusti HD)

**Cesta závodníka**Velice rád vám představuji jménem Effective Fitness Training & Motivation video, které popisuje cestu mých závodníků na soutěž GP PEPA, kterou ovládl v kategorii mens physique Petr Šorf – IFBB Men’s Physique. Ve videu učinkuje s Petrem Dalibor Pudich, který úspěšně absolvoval své první závody a probojoval se až do finále. DOPORUČUJI ZAPNOUT HD !Kamera: Hanys HorňákStřih:Filip Salamon( http://filipsalamon.com/ )Manager:Martin BarnaToto video vzniklo za účelem poděkování panu Pesat Stanislav za jeho celoživotní dílo a podporu naší tvorby.Be Effectivewww.eftm.cz

Zveřejnil(a) Jakub Kiovsky – Personal trainer dne 30. listopad 2016