Klienti

Ondřej Guniš a jeho změna životního stylu

Ondrova cesta 2012 – 2017

Největší motivaci jste vy  a vaše cesty mě nabíjí pozitivní energií.  Velice rád se podělím s práci na které jsem s Ondrou už nějaký ten pátek pracoval ?

Progres, který můžete vidět není od dob, co začal Ondra se mnou cvičit, ale za 5 let a z toho 1,5 roku mé pomoci. Spolu nám šlo 10 kg tuku dolů a několik kg svalu nahoru  ale to je to nejmenší . Nejvíce práce nám dalo Ondru srovnat a nastavit ho do správného držení těla☺ .

Za tu dobu se Ondra neskutečně posunul. Jak silově, svalově, ale i v osobním životě . Protože je Ondra vášnivý horal  a sportovec a nedělá mu problém si jen tak vyjít 70km po horách , které neujdu za celá svůj život. Mimo jiné se zapálil programu H.E.A.T.H a udělal si Instruktorský kurz. Momentálně vede u nás ve FitParku lekce a patří mezi naše oblíbené instruktory ?. ( vřele doporučuji )

Ondra je velice akční člověk a stále musí někde být, vzdělávat se a pohybovat. Celý jeho příběh, uvedu dole do komentáře, který mi sám poslal :).

Ondra je skvělý chlap, kamarád a jsem velice rád, že sním mohu spolupracovat . Na tréninky chodí pravidelně a vždy s dobrou a pozitivní náladou ? na tréninku válí jeden vtip za druhým ?

Ondřej Guniš citace:

Všechno to začalo v roce 2010. Mě bylo skoro 26 let a Pivovar Radegast zrovna slavil 40. narozeniny. V rámci oslav byla akce s přechodem Beskyd. Svíral jsem v ruce leták s reklamou na tuto akci. Nedalo mi práci přemluvit několik kolegů vkanceláři k této akci. A tak jsme vyrazili. Před námi byla 40 km štreka. Start byl na radhošťském hřebeni u sochy Radegasta, cíl v pivovaru Radegast. Já jako správná kancelářská krysa, jsem se po cestě lehce trápil. Na začátku jsme šli docela ostrým tempem až na první kontrolní bod na Čertově mlýně, pak přišel první sestup. Nejhůře se mi šlo po asfaltových úsecích přes vesnice. Jelikož byl parný srpen a venku krásné slunečné počasí. Shora nás opékaly paprsky, zdola griloval nahřátý povrch vozovky. Zapomněl jsem se z mínit, že tento přechod byl určený pro týmy a tak jsme všichni šli za jeden tým. Začínal jsem mít už trochu křeče a kluci měli na mě už značný náskok a já to jistil zezadu. Kdykoliv se rozhodli dát si pauzu u rozcestníku, přehrady a podobně, vždycky na mě pár minut čekali. Když jsem dorazil, ozvalo se jen, „Tak jsme si odpočinuli a můžeme dál.“ A tak se šlo. Překonal jsem sám sebe a došel jsem do pivovaru, kde na mě již čekali kluci a zasloužená odměna na stole. Museli jsme přeci doplnit ionty.
Dokonce jsme došli v první desítce týmů a dostali nějakou tu cenu a 5 litrový soudek pivka.

Když se na to podívám zpětně, tak tímhle vše začalo – tohle byl ten první krok. Ne že bych nesportoval nikdy před tím, ale po téhle akci jsem byl na horách skoro každý víkend a délky treků se začali zvětšovat. A vše nabralo rychlý spád – namátkou Noční přechody Lisá hora – Velký Javorník, Jesenická 60, Beskydská sedmička, Hostýnská osm, Zlatohorský treking a další. Vrátil jsem se k badmintonu, začal s H.E.A.T programem.

V prosinci 2015 jsem kontaktoval tebe a požádal tě o trénink. Když jsem si kupoval voucher, ještě jsem nevěděl do čeho jdu.
Nicméně po půl druhém roce spolupráce, tě považuji za nejen trenéra, ale i kamaráda.
Udělali jsme kus práce a jsem moc rád že jsem se tenkrát obrátil právě na tebe. Myslím, že jsem šel nahoru nejen fyzicky, ale i psychicky. Před tím, bych nikdy neřekl, že stanu instruktorem H.E.A.T. programu a že povedu skupinové lekce s klienty.

Takže ti vlastně moc děkuji a těším se na další spolupráci.